Hakkımızda

Hakkımızda

         1976 yılında kurulan Orman Ürünleri ve bugün Ev Mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren Akyol Life kalite, güven ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermeden sektöre yön veren firmalar arasına girmeyi başarmıştır.
          Ev Mobilyaları sektöründe yakalanan bu başarı ve enerji ile sektörün ihtiyacı olan yenilikçi yatırımlarına Alu-Smart Alüminyum İşleme Tesisini kurarak devam etmektedir.

          Alu-Smart olarak, daima yüksek kalitede üretim yapmayı amaçlayan sürekli gelişen teknolojiler ile beraber her zaman gelişmeyi ve ilerlemeyi kendine amaç olarak belirleyen firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak, kaliteden asla ödün vermeyen bir anlayışla ve yenilikçi yapısıyla sizlere hizmet sunuyoruz.

          Başta Mobilya olmak üzere Mutfak, Banyo ve Dekorasyon sektöründe inovatif ve eşsiz çözümlerle sektörün ihtiyacı olan ürünlerin tasarlanması ve üretimini gerçekleştiriyoruz.

          Yüksek kalitede ve devamlı hizmet sunmak bir rastlantı değil sistemli ve planlı bir çalışmanın ve yapılanmanın meyvesi olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda Uzman Kadromuz ile beraber sürekli kendimi çağın gereklerine ayak uydurmak için yeniliyor ve her geçen gün kendimizi geliştirmek için yeni yollar ve yöntemler arıyoruz.

          Bu sayede 1976 yılında kurulan bir mobilya firmasından her geçen gün büyüyen ve sektörün farklı ihtiyaçlarına hizmet veren bir yapıya doğru evriliyor. Üretim sahamızı sistemli bir şekilde  büyütüyoruz.

Misyonumuz

 Doğada bulunan kıt kaynakları optimum verimlilikte işleyerek en yeniyi ve en iyi şekilde ürünlere dönüştürerek bir değer oluşturmak.

Vizyonumuz

Mobilya, Mutfak, Banyo ve Dekorasyon sektörlerinde Alüminyum esaslı ürünlerde yenilikçi projeler geliştirerek müşterilerimize çözüm ortağı olmak.

Değerlerimiz

Allah’ın varlığı ve birliği dışında her konuda tartışabilmek.
Müşteri Memnuniyeti
Doğa ve Çevreye Saygı
Kaliteden Ödün Vermemek
Dürüstlükten Şaşmamak
Takım Çalışmasına Önem Vermek
İnsan Odaklı Olmak
Ülkemize Değer Katmak
Yenilikçi Olmak

0

Toplam Proje

0

Mutlu Müşteriler

0

Aktif Üye

0

Satışlar